CRG0603F2K2/10
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CRG0603F2K2/10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRG0603F2K2/10
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.CRG0603F2K2/10.pdf2.CRG0603F2K2/10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRG0603F2K2/10
Številka dela CRG0603F2K2/10 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14051535 pcs Podatkovni list 1.CRG0603F2K2/10.pdf2.CRG0603F2K2/10.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CRG, Neohm Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 1622902-2
1622902-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film Sestava Thick Film