CRG0603F2K26
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CRG0603F2K26 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRG0603F2K26
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 2.26K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.CRG0603F2K26.pdf2.CRG0603F2K26.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRG0603F2K26
Številka dela CRG0603F2K26 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 2.26K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7350960 pcs Podatkovni list 1.CRG0603F2K26.pdf2.CRG0603F2K26.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CRG, Neohm Odpornost 2.26 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 1-1622903-0
1-1622903-0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.26 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film Sestava Thick Film