FCB4R68K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCB4R68K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.68 OHM 4W 10% RADIAL
Podatkovni listi: FCB4R68K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCB4R68K
Številka dela FCB4R68K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.68 OHM 4W 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 219385 pcs Podatkovni list FCB4R68K.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -80/ +40ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.953" L (5.00mm x 24.20mm)
Serija FC, CGS Odpornost 680 mOhms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 4-1623714-6
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 680 mOhms ±10% 4W Through Hole Resistor Radial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound