FCB46K8J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
FCB46K8J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCB46K8J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 6.80K OHM 4W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.FCB46K8J.pdf2.FCB46K8J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCB46K8J
Številka dela FCB46K8J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 6.80K OHM 4W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188771 pcs Podatkovni list 1.FCB46K8J.pdf2.FCB46K8J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.953" L (5.00mm x 24.20mm)
Serija FC, CGS Odpornost 6.8 kOhms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 3-1623714-3
3-1623714-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 6.8 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Radial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound