H8187RDZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H8187RDZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H8187RDZA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 187 OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H8187RDZA.pdf2.H8187RDZA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H8187RDZA
Številka dela H8187RDZA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 187 OHM 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128597 pcs Podatkovni list 1.H8187RDZA.pdf2.H8187RDZA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 187 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 6-1879654-2
6-1879654-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 187 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film