H818K2BZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H818K2BZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H818K2BZA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 18.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H818K2BZA.pdf2.H818K2BZA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H818K2BZA
Številka dela H818K2BZA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 18.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98417 pcs Podatkovni list 1.H818K2BZA.pdf2.H818K2BZA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 18.2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1-1879695-7
1-1879695-7-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 18.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film