HSA502R4J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA502R4J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSA502R4J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 2.4 OHM 5% 50W
Podatkovni listi: 1.HSA502R4J.pdf2.HSA502R4J.pdf
100 pcs
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSA502R4J
Številka dela HSA502R4J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 2.4 OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43488 pcs Podatkovni list 1.HSA502R4J.pdf2.HSA502R4J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 2.4 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 4-1625984-5
4-1625984-5-ND
A138875
HSA502R4J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.4 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound