HSA5030RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA5030RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSA5030RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 30 OHM 5% 50W
Podatkovni listi: 1.HSA5030RJ.pdf2.HSA5030RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSA5030RJ
Številka dela HSA5030RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 30 OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37685 pcs Podatkovni list 1.HSA5030RJ.pdf2.HSA5030RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 30 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1630186-7
1630186-7-ND
A138877
HSA5030RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 30 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound