HSA50R62J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA50R62J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSA50R62J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.62 OHM 5% 50W
Podatkovni listi: 1.HSA50R62J.pdf2.HSA50R62J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HSA50R62J
Številka dela HSA50R62J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 0.62 OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40587 pcs Podatkovni list 1.HSA50R62J.pdf2.HSA50R62J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 620 mOhms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1630186-1
1630186-1-ND
A138887
HSA50R62J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 620 mOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound