HSA510KJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA510KJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSA510KJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 10K OHM 5% 10W
Podatkovni listi: HSA510KJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSA510KJ
Številka dela HSA510KJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 10K OHM 5% 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86681 pcs Podatkovni list HSA510KJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 10W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 7-1625963-5
A127580
HSA510KJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10 kOhms ±5% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound