HSA5230RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA5230RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSA5230RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 230 OHM 5% 10W
Podatkovni listi: 1.HSA5230RJ.pdf2.HSA5230RJ.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSA5230RJ
Številka dela HSA5230RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 230 OHM 5% 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67502 pcs Podatkovni list 1.HSA5230RJ.pdf2.HSA5230RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Serija HS, CGS
Odpornost 230 Ohms Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1676814-2
1676814-2-ND
A138888
HSA5230RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 230 Ohms ±5% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound