HSC1503K3J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC1503K3J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSC1503K3J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 150W
Podatkovni listi: 1.HSC1503K3J.pdf2.HSC1503K3J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSC1503K3J
Številka dela HSC1503K3J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9447 pcs Podatkovni list 1.HSC1503K3J.pdf2.HSC1503K3J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Velikost / dimenzija 3.858" L x 1.870" W (98.00mm x 47.50mm) Serija HS, CGS
Odpornost 3.3 kOhms Moč (Watts) 150W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1-1630012-0
1-1630012-0-ND
A138908
HSC1503K3J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3.3 kOhms ±5% 150W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound