HSC15050RJ
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HSC15050RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSC15050RJ
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 50 OHM 5% 150W
Podatkovni listi: HSC15050RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSC15050RJ
Številka dela HSC15050RJ Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 50 OHM 5% 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7325 pcs Podatkovni list HSC15050RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 3.858" L x 1.870" W (98.00mm x 47.50mm) Serija HS, CGS
Odpornost 50 Ohms Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 4-1630012-2
A136917
HSC15050RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 50 Ohms ±5% 150W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound