HSC7510RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC7510RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSC7510RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 10 OHM 5% 75W
Podatkovni listi: 1.HSC7510RJ.pdf2.HSC7510RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSC7510RJ
Številka dela HSC7510RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 10 OHM 5% 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10951 pcs Podatkovni list 1.HSC7510RJ.pdf2.HSC7510RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.929" L x 1.870" W (49.00mm x 47.50mm) Serija HS, CGS
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 2-1625995-0
A137258
HSC7510RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±5% 75W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound