HSC7522RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC7522RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSC7522RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 22 OHM 5% 75W
Podatkovni listi: 1.HSC7522RJ.pdf2.HSC7522RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSC7522RJ
Številka dela HSC7522RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 22 OHM 5% 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13475 pcs Podatkovni list 1.HSC7522RJ.pdf2.HSC7522RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.929" L x 1.870" W (49.00mm x 47.50mm) Serija HS, CGS
Odpornost 22 Ohms Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1-1625995-5
A137259
HSC7522RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 22 Ohms ±5% 75W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound