MPR20C100RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
MPR20C100RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPR20C100RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 100 OHM 20W 5% TO220
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPR20C100RJ
Številka dela MPR20C100RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 100 OHM 20W 5% TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28084 pcs Podatkovni list
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220-2 Velikost / dimenzija 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Serija MPR, CGS Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-2 Druga imena 1623809-5
1623809-5-ND
A105770
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Non-Inductive, Safety Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Flame Proof, Non-Inductive, Safety Thick Film Sestava Thick Film