MPR20C15RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
MPR20C15RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPR20C15RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 15 OHM 20W 5% TO220
Podatkovni listi: MPR20C15RJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPR20C15RJ
Številka dela MPR20C15RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 15 OHM 20W 5% TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27333 pcs Podatkovni list MPR20C15RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220-2 Velikost / dimenzija 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Serija MPR, CGS Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-2 Druga imena 1623809-9
1623809-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Non-Inductive, Safety Stopnja napak -
natančen opis 15 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Flame Proof, Non-Inductive, Safety Thick Film Sestava Thick Film