RLP73K3AR75FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RLP73K3AR75FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLP73K3AR75FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.75 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.RLP73K3AR75FTDF.pdf2.RLP73K3AR75FTDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLP73K3AR75FTDF
Številka dela RLP73K3AR75FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.75 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 288303 pcs Podatkovni list 1.RLP73K3AR75FTDF.pdf2.RLP73K3AR75FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 750 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena A109715CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 750 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film