RLP73K3AR82JTE
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RLP73K3AR82JTE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLP73K3AR82JTE
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.82 OHM 5% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.RLP73K3AR82JTE.pdf2.RLP73K3AR82JTE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLP73K3AR82JTE
Številka dela RLP73K3AR82JTE Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.82 OHM 5% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 518392 pcs Podatkovni list 1.RLP73K3AR82JTE.pdf2.RLP73K3AR82JTE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 820 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 4-2176058-7
A109913TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 820 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film