ROX2SJ820K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX2SJ820K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX2SJ820K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 820K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ROX2SJ820K.pdf2.ROX2SJ820K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX2SJ820K
Številka dela ROX2SJ820K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 820K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1960607 pcs Podatkovni list 1.ROX2SJ820K.pdf2.ROX2SJ820K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija ROX, Neohm Odpornost 820 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 8-1625890-0
8-1625890-0-ND
A131544TB
ROX2SJ820K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 820 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film