ROX2SJ820R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX2SJ820R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX2SJ820R
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 820 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ROX2SJ820R.pdf2.ROX2SJ820R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX2SJ820R
Številka dela ROX2SJ820R Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 820 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1930743 pcs Podatkovni list 1.ROX2SJ820R.pdf2.ROX2SJ820R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija ROX, Neohm Odpornost 820 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)