RR02JR75TB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RR02JR75TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR02JR75TB
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.75 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RR02JR75TB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RR02JR75TB
Številka dela RR02JR75TB Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.75 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1952495 pcs Podatkovni list RR02JR75TB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Serija RR, Neohm Odpornost 750 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)