RR02JR82TB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RR02JR82TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR02JR82TB
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.82 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RR02JR82TB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RR02JR82TB
Številka dela RR02JR82TB Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.82 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2027967 pcs Podatkovni list RR02JR82TB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Serija RR, Neohm Odpornost 820 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1-1879352-1
1-1879352-1-ND
A131639TB
RR02JR82TB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 820 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sestava Metal Film