SQPR5330RK
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQPR5330RK
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 330 OHM 5W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.SQPR5330RK.pdf2.SQPR5330RK.pdf3.SQPR5330RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQPR5330RK
Številka dela SQPR5330RK Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 330 OHM 5W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 488883 pcs Podatkovni list 1.SQPR5330RK.pdf2.SQPR5330RK.pdf3.SQPR5330RK.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Serija SQ, CGS Odpornost 330 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1-1623793-8
1-1623793-8-ND
A137401
SQPR5330RK-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 330 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film