SQPR533KJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SQPR533KJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQPR533KJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 33K OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.SQPR533KJ.pdf2.SQPR533KJ.pdf3.SQPR533KJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SQPR533KJ
Številka dela SQPR533KJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 33K OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 495268 pcs Podatkovni list 1.SQPR533KJ.pdf2.SQPR533KJ.pdf3.SQPR533KJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Serija SQ, CGS Odpornost 33 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1-1623793-6
A129409
SQPR533KJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 33 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film