SQPW7100RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQPW7100RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 100 OHM 7W 5% AXIAL
Podatkovni listi: SQPW7100RJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SQPW7100RJ
Številka dela SQPW7100RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 100 OHM 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 328311 pcs Podatkovni list SQPW7100RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm)
Serija SQ, CGS Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 4-1623795-9
4-1623795-9-ND
A137454
SQPW7100RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound