SQPW71R0J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SQPW71R0J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQPW71R0J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 1.00 OHM 7W 5% AXIAL
Podatkovni listi: SQPW71R0J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQPW71R0J
Številka dela SQPW71R0J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 1.00 OHM 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 344751 pcs Podatkovni list SQPW71R0J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm)
Serija SQ, CGS Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 5-1623795-2
5-1623795-2-ND
A137457
SQPW71R0J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound