TLR2B10WR022FTDG
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
TLR2B10WR022FTDG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLR2B10WR022FTDG
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.022 OHM 1% 1W 1206
Podatkovni listi: TLR2B10WR022FTDG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLR2B10WR022FTDG
Številka dela TLR2B10WR022FTDG Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.022 OHM 1% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 285227 pcs Podatkovni list TLR2B10WR022FTDG.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TLR, CGS Odpornost 22 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 2176165-8
A131752TR
TLR2B10WR022FTDG-ND
delovna temperatura -55°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 22 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil