TLR2H10WR015FTDG
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
TLR2H10WR015FTDG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLR2H10WR015FTDG
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.015 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: TLR2H10WR015FTDG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLR2H10WR015FTDG
Številka dela TLR2H10WR015FTDG Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.015 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 268757 pcs Podatkovni list TLR2H10WR015FTDG.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.201" L x 0.100" W (5.10mm x 2.54mm)
Serija TLR, CGS Odpornost 15 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 1-2176167-2
A138744TR
TLR2H10WR015FTDG-ND
delovna temperatura -55°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 15 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil