TLR2H15DR002FTDG
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
TLR2H15DR002FTDG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLR2H15DR002FTDG
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.002 OHM 1% 1.5W 2010
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLR2H15DR002FTDG
Številka dela TLR2H15DR002FTDG Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.002 OHM 1% 1.5W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158349 pcs Podatkovni list
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.201" L x 0.100" W (5.10mm x 2.54mm)
Serija TLR, CGS Odpornost 2 mOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena A131757CT
delovna temperatura -55°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 2 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil