Q8F3BXXY24E
APEM Inc.APEM Inc.
Q8F3BXXY24E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q8F3BXXY24E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka LED PM INDICATOR FLUSH YELLOW
Podatkovni listi: Q8F3BXXY24E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q8F3BXXY24E
Številka dela Q8F3BXXY24E Proizvajalec APEM Inc.
Opis LED PM INDICATOR FLUSH YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9573 pcs Podatkovni list Q8F3BXXY24E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V
Kotni kot 100° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Serija Q Series
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.31" (7.87mm) Druga imena 679-2975
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 6mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Barva objektiva Yellow
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Yellow
Ingress Protection IP67 Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Yellow Diffused 100° 24V 20mA Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Tok 20mA