Q8F3CXXB12E
APEM Inc.APEM Inc.
Q8F3CXXB12E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q8F3CXXB12E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka LED PM INDICATOR FLUSH BLUE
Podatkovni listi: Q8F3CXXB12E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q8F3CXXB12E
Številka dela Q8F3CXXB12E Proizvajalec APEM Inc.
Opis LED PM INDICATOR FLUSH BLUE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8759 pcs Podatkovni list Q8F3CXXB12E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot 100° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Serija Q Series
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.31" (7.87mm) Druga imena 679-2825
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 200mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Barva objektiva Blue
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Blue
Ingress Protection IP67 Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Blue Diffused 100° 12V 20mA Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Tok 20mA