QRM85BXXG12E
APEM Inc.APEM Inc.
QRM85BXXG12E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QRM85BXXG12E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka LED PMI REAR MOUNT GREEN
Podatkovni listi: QRM85BXXG12E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QRM85BXXG12E
Številka dela QRM85BXXG12E Proizvajalec APEM Inc.
Opis LED PMI REAR MOUNT GREEN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4985 pcs Podatkovni list QRM85BXXG12E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot 60° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Serija QRM
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.32" (8.13mm) Druga imena 679-2804
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 8mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Barva objektiva Green
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Green
Ingress Protection IP67 Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Green Diffused 60° 12V 20mA Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Tok 20mA