QRM85BXXR12E
APEM Inc.APEM Inc.
QRM85BXXR12E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QRM85BXXR12E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka LED PMI REAR MOUNT RED
Podatkovni listi: QRM85BXXR12E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QRM85BXXR12E
Številka dela QRM85BXXR12E Proizvajalec APEM Inc.
Opis LED PMI REAR MOUNT RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6749 pcs Podatkovni list QRM85BXXR12E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot 60° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Serija QRM
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.32" (8.13mm) Druga imena 679-2805
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 10mcd
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4)
Barva objektiva Red Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Red Ingress Protection IP67
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Red Diffused 60° 12V 20mA Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Tok 20mA