3094-822GS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-822GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: 3094-822GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-822GS
Številka dela 3094-822GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3676 pcs Podatkovni list 3094-822GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 65 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094-822GS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 34MHz natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 130mA 3 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max Trenutna ocena 130mA