3094-823GS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-823GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD
Podatkovni listi: 3094-823GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-823GS
Številka dela 3094-823GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3785 pcs Podatkovni list 3094-823GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 60 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094-823GS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 82µH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 9MHz natančen opis 82µH Unshielded Inductor 64mA 12 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max Trenutna ocena 64mA