3094R-181JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-181JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 790MA 80 MOHM
Podatkovni listi: 3094R-181JS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-181JS
Številka dela 3094R-181JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 790MA 80 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8861 pcs Podatkovni list 3094R-181JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 75 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-181JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 180nH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 360MHz natančen opis 180nH Unshielded Inductor 790mA 80 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Trenutna ocena 790mA