3094R-182HS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-182HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 260MA 720 MOHM
Podatkovni listi: 3094R-182HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-182HS
Številka dela 3094R-182HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 260MA 720 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5936 pcs Podatkovni list 3094R-182HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-182HS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.8µH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 100MHz natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 260mA 720 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max Trenutna ocena 260mA