3094R-183FS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-183FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 114MA 3.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 3094R-183FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-183FS
Številka dela 3094R-183FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 114MA 3.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2764 pcs Podatkovni list 3094R-183FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-183FS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 17MHz natančen opis 18µH Unshielded Inductor 114mA 3.8 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max Trenutna ocena 114mA