ER1641-102KM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-102KM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-102KM
Številka dela ER1641-102KM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 31572 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-102KM 2500 TR
ER1641-102KM-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 140MHz natančen opis 1µH Shielded Molded Inductor 1.07A 70 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Trenutna ocena 1.07A