ER1641-102KR
API DelevanAPI Delevan
ER1641-102KR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-102KR
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-102KR
Številka dela ER1641-102KR Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 22074 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1134-1172
1134-1172-2-MIL
1134-1172-MIL
ER1641-102KR-250-TR
ER1641102KR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 140MHz natančen opis 1µH Unshielded Inductor 1.07A 70 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Trenutna ocena 1.07A