PTKM150R-59H
pregled izdelka
Številka dela: PTKM150R-59H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH
Podatkovni listi: PTKM150R-59H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTKM150R-59H
Številka dela PTKM150R-59H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13518 pcs Podatkovni list PTKM150R-59H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Ščitenje Shielded Serija PTKMR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTKM150R-59H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.475" (12.06mm)
Frekvenca - Samozadostna 1MHz natančen opis 150µH Shielded Toroidal Inductor 4.5A 52 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 52 mOhm Max Trenutna ocena 4.5A
Tok - nasičenost 1.9A