PTKM150R-894VM
pregled izdelka
Številka dela: PTKM150R-894VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH
Podatkovni listi: PTKM150R-894VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTKM150R-894VM
Številka dela PTKM150R-894VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6578 pcs Podatkovni list PTKM150R-894VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Ščitenje Shielded Serija PTKMR-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTKM150R-894VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 1.400" (35.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 1MHz natančen opis 150µH Shielded Toroidal Inductor 6.5A 35 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max Trenutna ocena 6.5A
Tok - nasičenost 2.3A