A-TB381-OQ21CV
pregled izdelka
Številka dela: A-TB381-OQ21CV
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 21POS VERT 3.81MM
Podatkovni listi: A-TB381-OQ21CV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB381-OQ21CV
Številka dela A-TB381-OQ21CV Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERM BLOCK HDR 21POS VERT 3.81MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106337 pcs Podatkovni list A-TB381-OQ21CV.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija -
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 21
Plug Wire Entry - Višina tona 0.150" (3.81mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število pozicij 21 Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.362" (9.20mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave Vertical Lastnosti -
natančen opis 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole Trenutni - UL 10A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.138" (3.50mm)