A-TB381-OQ23CH
pregled izdelka
Številka dela: A-TB381-OQ23CH
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 23POS 3.81MM
Podatkovni listi: A-TB381-OQ23CH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB381-OQ23CH
Številka dela A-TB381-OQ23CH Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERM BLOCK HDR 23POS 3.81MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83462 pcs Podatkovni list A-TB381-OQ23CH.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija -
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 23
Plug Wire Entry - Višina tona 0.150" (3.81mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 105°C
Število pozicij 23 Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.276" (7.00mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave 90°, Right Angle Lastnosti -
natančen opis 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90°, Right Angle Through Hole Trenutni - UL 10A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.138" (3.50mm)