A-TB508-TJ04D
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A-TB508-TJ04D
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM
Podatkovni listi: A-TB508-TJ04D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB508-TJ04D
Številka dela A-TB508-TJ04D Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79607 pcs Podatkovni list A-TB508-TJ04D.pdf
Dolžina žice 7-8mm Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Navor - vijak 0.56 Nm (5.0 Lb-In)
Sklop zaključka Screw Serija -
Velikost vijaka M3 Pozicije na ravni 4
Plug Wire Entry 180° Višina tona 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število pozicij 4 Število stopenj 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.594" (15.09mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave - Lastnosti -
natančen opis 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line) Trenutni - UL 20A