A-TB508-TJ05DF
pregled izdelka
Številka dela: A-TB508-TJ05DF
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERMINAL BLOCK
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB508-TJ05DF
Številka dela A-TB508-TJ05DF Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERMINAL BLOCK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64041 pcs Podatkovni list
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Tip -
Navor - vijak - Sklop zaključka -
Serija - Velikost vijaka -
Pozicije na ravni - Plug Wire Entry -
Višina tona - Pakiranje -
delovna temperatura - Število pozicij -
Število stopenj - Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Višina izolacije - Ingress Protection -
Stanovanjski material - Usmerjenost glave -
Lastnosti - natančen opis Terminal Block
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta -
Obrnite se na Mating Finish - Kontaktni material -
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
A-TB508-TJ06
A-TB508-TJ06
Proizvajalci: ASSMANN WSW Components
Opis: TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM
Na zalogi: 52801 pcs
Prenesi:
RFQ
A-TB508-TJ08
A-TB508-TJ08
Opis: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
Na zalogi: 32055 pcs
Prenesi:
RFQ
A-TB508-TJ05
A-TB508-TJ05
Opis: TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM