0201ZD103KAQ2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201ZD103KAQ2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0201ZD103KAQ2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
Podatkovni listi: 1.0201ZD103KAQ2A.pdf2.0201ZD103KAQ2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0201ZD103KAQ2A
Številka dela 0201ZD103KAQ2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 10V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 455647 pcs Podatkovni list 1.0201ZD103KAQ2A.pdf2.0201ZD103KAQ2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose