0201ZD103KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201ZD103KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0201ZD103KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
Podatkovni listi: 1.0201ZD103KAT2A.pdf2.0201ZD103KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0201ZD103KAT2A
Številka dela 0201ZD103KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 10V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2063228 pcs Podatkovni list 1.0201ZD103KAT2A.pdf2.0201ZD103KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 478-1051-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 10000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose