0201ZK4R5BBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
0201ZK4R5BBSTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0201ZK4R5BBSTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 4.5PF 10V 0201
Podatkovni listi: 0201ZK4R5BBSTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0201ZK4R5BBSTR
Številka dela 0201ZK4R5BBSTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 4.5PF 10V 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 397204 pcs Podatkovni list 0201ZK4R5BBSTR.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±0.1pF
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Serija Accu-P®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss natančen opis 4.5pF Thin Film Capacitor 10V 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 4.5pF